Nějak nevím jak to nazvat....

22. února 2010 v 20:59 | ★ °T° ★ |  Bla Bla Bla
No. Tak nějak nevím co napsat. Mám smíšený pocity tak nějak ze všeho. A nemluvím teď zrovna jenom o koncertě nebo Billovejch oblecích. Prostě na mě padla taková ta divná blbá nálada, která když se nezažene, končí slzama do polštáře. Nejlepší by bylo jít to zaspat. Nevim čim to. Už dneska od rána jsem divná. Nic se mi nechce. Nic mě nebaví. Nic mě nezajímá. Na nic nemám náladu. Na nic nemám chuť... Nesnáším tyhle nálady. Kdy naposled jsem se tlemila a všecko mi šlo? To už bude pár dní no... Teď co jsem doma a nemám co dělat, tak mě tyhle stavy občas přepadaj jen co otevřu oči. Ach jo. A zejtra lítání po doktorech. nechci. Nechci. Jsem z toho znechucená a naštvaná.
22 dní... Spíš si připadá, jako kdybych šlo jen o to, ukázat co všechno Humanoid City obnáší. Jak je všecko promakaný. Ale mě to právě absolutně nebere. Nevim čim to.
Přestávám cejtit to neudržitelný nadšení. Jako těším se pořád! Moc se těším! Ale mám takovej pocit trochu zklamání.... Ale třeba to nakonec nebude tak špatný.... Uvidíme... Nejvíc mě štve to, že když vidím Billa v tom jeho oblečku a na tý motorce a pak dejme tomu tu kombinaci písničky In Your Shadow a toho svítícího hadicovýho obleku, nedá mi to a mám z toho srandičky. Příjde mi to tak nějak...směšný :D Jako není to směšný já vím, ale mě to prostě rozesmívá.......
No nic. Půjdu čumět na óčko. TH speicál. Musím to vidět. Chci aby tam byl DLT. *__*
Jdu. Čůs.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama