×[18.10.2010]×

18. října 2010 v 22:16 | ★ °T° ★ |  Bla Bla Bla
3
Jen tak v rychlosti, poslední dobou si pořád říkám, jak napíšu článek, mám jich v rozepsaných už asi 5, ale plánovaný rozsah je takový, že nezbývá ani chvilka na to, tady sedět, a když jo, mám toho v hlavě nějak moc a nemůžu se donutit přemýšlet.
Škola - děs. Takovýho učení! Kristus! Šílenost, pořád jen čtu, účtuju, učim se daně, čtu, dělám referát, zase čtu... A přitom pořád nestíhám a stejně nikdy na daný den do školy nemám to, co mám! Navíc poslední dobou začínám každý ráno naprosto vyšilovat a zuřit, když se podívám do skříně. Absloutně NIC na sebe! Hadrů kupa, že nevíme kam to dávat, ale prostě to nejde! Každý ráno kvůli tomu nestíhám, protože se 5x převlíkám a nebo nemůžu nic najít. A už mi to leze pěkne na mozek a mám potřebu si něco novýho koupit, jenže jaksi peníze nejsou a asi ani nebudou, což.
Už jsem asi nejspíš vybrala šaty na maturák, nebudu to tady moc rozmazávat, jelikož kdybych nemusela, tak na ten maturitní ples ani nejdu. Ale účel asi splní, nejsou dlouhý, ani princeznovský, ani nic z toho, jaký šaty na ples bejvaj.
Dneska mi srdce zaplesalo!:D Obdržela jsem na fcb dvě zprávy od němců!:D Och!♥ Z Hamburgu!♥ dvakrát och!:D Ódy na to, jak je tam krásně! Myslím, že tyhle prázdniny to už ale musí vyjít, sakra!>:o
Co se týče Mr.B a spol., není čas ani nálada. Stejně je teď kolem nich zase mrtvo, nic moc se neděje krom toho, že Tom občas na internet šoupne pár videjí. Ale co, ať maj klid, já ho teď potřebuju taky a aspoň mi Billoslav s krásnou prdelí neleze tak často do snů!
Zato se mi poslední dobou zdá neustále o Audinách - konkrétně R8 - vražda. ♥
No, asi už jsem řekla, co jsem chtěla a možná i o trochu víc, takže končím a půjdu se zaběhnout do režimu - teplý ponožky, postel a maturitní četba. Asi mi vážně šplouchne z toho.
Takže nashledanou a ať se z toho nezblázníme.!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 BAARRCCAA BAARRCCAA | Web | 21. října 2010 v 18:48 | Reagovat

bože můj, zas mi to celý mluví z duše, nechápu, jak to děláš:D Navíc jsem se zas bezvadně zasmála!:D ohledně
četby - mně zbývá ještě 14 titulů, takže mám co dělat, co si budem povídat:D
you make my day, díky♥♥♥

2 Susie Chloë Lottchen Susie Chloë Lottchen | Web | 25. října 2010 v 11:52 | Reagovat

hadry mám stejný problém, tolik toho ve skříni, ale na sebe nic, nakupovala bych dálší a další, ale nejsou money, jak se tohle řeší by mě zajímalo :)
držím palce se školou :*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama