[Scheißtag!]

9. prosince 2010 v 22:02 | ★ °T° ★ |  Bla Bla Bla
Jedes Lösung eines Problems ist ein neues Problem.

Opravdu miluji naší úžasnou zemi. Zejména pak její senátory a ostatní blbce, co tam seděj a za těžký prachy se předháněj v tom, kdo z nich vymyslí větší kravinu.
Opravdu miluji naší třídu. Za ty 4 roky jsem si tam dokázala vypěstovat naprostou averzi k určitým jedincům - zejména pak k těch 'úchvatným' slečnám v naší dokonalé sestavě.
Hádky před maturitním plesem o kravinách jsou už naprosto normální. A když jim nabídnete nějakej kompromis mezi, tak 'to přece tak nejde'! Buť to a nebo to, takže když projde návrh jedný půlky, ta druhá je pak zlostí bez sebe a zhádá se to při každý další příležitosti.
Bože. Slepičárna jak Brno. Ať už je po plese, ať už je po maturitách a ať už mám od nich svatej klid. Chci je vidět nejdřív tak za 20 let na nějakým srazu. A to jen možná, pokud budu mít náladu na ty xichty.
Co je to dneska za blbej den, to by mě fakt zajímalo. Ve škole samá písemka, navíc můj životopis v písemce z němčiny byl tak obsáhlý, že mi prostě nevyšel čas, takže jsem naštvaná na to, že hodina němčiny má jen 45 minut a taky na sebe, že neumím psát turborychle.
Pak mě ještě vyzkouší z daní, který jsem ani neviděla. Účetnictví se mi zase vydařilo určitě na plnej počet. Sehr, sehr schön!!
Právě tady vedu na fejsbůku (který mě poslední dobou taky jenom vytáčí) debatu o tom, jestli si na maturitní ples má každý připravit nějaký "motto" nebo něco o sobě, co potom bude říkat moderátorka. Panebože na co? Koho to zajímá?!:D
A navíc jsem stejně prozatím nenašla motto natolik divný, aby mě kdy vystihlo. Vlastně možná jednou "Jebenzi dich auf dem Kopf?" :D To jsem prosím objevila, když jsem hledala na fcb něco týkající se němčiny. A nějak mi to zůstalo v hlavě. Ale už vidím, jak tam nakračuju v těch mejch superbotkách a tohle tam někdo mele? No jako, to je už moc i na takovej formát debility!:D
Už mi dochází síly se snažit pochopit myšlení jisté slečny od nás ze třídy. Nemohl byste jí někdo za mě vysvětlit, že ten její xicht nikdy krásnej nebyl, není a ani nebude? A že se nám už nikomu nechce dívat na tu její velkou prdel? A taky to, že její názory si imrvére protiřečí a jsou prostě na hlavu postavený? A že jí naprosto kašlu na ty její nápady, protože jsou blbý?
A mohl byste jí taky někdo prosím říct, že s tím svým zjevem a vystupováním se může jít leda tak bodnout, místo toho než by si myslela, kdo ví jak není úžasná a skvělá a jak se z jejích názorů všichni posadíme na zadnice?
Takový vážně miluju, jo!
K tomu, že senát schválil zrušení státních maturit už snad ani nemám sílu se nějak blíže vyjádřit, protože bych tady vzteky asi rozmasakrovala monitor. Jen se mi opět utvrzuje pravidlo v jaký blbý, neuspořádaný, zkrachovalý a zkurvený zemi to všichni žijeme. Jak si necháváme těma blbcema na vyskojech postech házet bobky na hlavu, v tomhle státě snad není jedinej schopnej člověk, bože! A když je, tak snad ani nemá šanci se jako schopnej prokázat, protože ho k tomu ty neschopný buďto nepustí, a nebo z něj udělají dalšího neschopnýho.
Tady je to asi vážně ztracený. Než aby si vážení a milí poslanci lítali na Kanáry a vozili prdele v drahejch autech, maj si snížit platy, když chtěj tak strašně ušetřit, přestat vymejšlet KRAVINY, jako je zrušení státní maturity a maj začít něco dělat.
To bych ale chtěla na tenhle stát asi příliš moc a tak bude lepší se po maturitní zkoušce, kterou stejně pořád nevíme na 100% jakou formou budeme dělat, sbalit kufr a vypadnout z tohohle státu, kde absloutně nic nefunguje a fungovat už nebude, ani kdyby se z prezidenta stal Ježíšek, úplně pryč. Jen ať jim všichni doktoři utečou, vůbec - ať jim odsuď všichni chytrý lidi utečou, beztak si za to můžou sami. Zůstanou tady jen socky a cikáni na který má zřejmě ta naše země stále peněz dost.
Kriste. Já tady v 18 letech řeším něco takovýho. Jdu se bodnout. To se radši půjdu zhádat s naší madam důležitou na fakanovi.
Státní maturitě zdar....  o.O
♥
Herr Kaulitz, dej mi sílu ať je tady všechny nezabiju! o.O
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Katushat Katushat | Web | 10. prosince 2010 v 22:30 | Reagovat

to prostě vůbec nemá cenu řešit :D bych jim tam už všem rozkopla držky, smradům zasranejm :D pobavilo mě teď totiž taky to, že samozřejmě státní zaměstnanci o 10% platu přijdou, ale pánům senátorům navýšej až o 17 tisíc :D:D tak jako pardón, ale kde to žijeme? :D prej už by se do konce roku nesešli a nemůžou to zrušit, ale na státní zaměstnance a jejich škrty se zmůžou vždycky :D jeden velkej JOKE tohle, všecko :D
nestresovat se a myslet na to, že po matuře můžeš odfičet ;D

2 BAARRCCAA BAARRCCAA | Web | 12. prosince 2010 v 14:51 | Reagovat

ach jo, přijdu si hrozně trapná s tím, že ti tu neustále pšu ,,souhlasím" a tak, Týnuško moje, ale když ona je to prostě vždycky pravda, co mám dělat?!:DD
jsi úžasná, vůbec se netrap, aaaaj laaaav juuuu♥

3 Mishell Mishell | Web | 12. prosince 2010 v 19:11 | Reagovat

my ešte ani nie sme v maturitnom, a aj tak sa už hádame. a o tom školskom "systéme"... škoda reči. celé to je naprd. ako si povedala (hoci si to presne tak nepovedala :D), o chvíľu sa tu najlepšie budú mať cigáni. tým tu staviame byty.

4 Sajü Sajü | Web | 16. prosince 2010 v 12:53 | Reagovat

:D:D k tomu se ani netřeba vyjadřovat, nicht wahr? :D
ale jebenzi dich auf dem kopf mě zabilo! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama