to the edge.♥

25. ledna 2011 v 20:40 | ♥T♥ |  Bla Bla Bla
Tak začněme nejprve asi designem, kterej už byl vzhledem k tomu, že je měsíc po Vánocích, trošku opožděnej a neaktuální... Tak jsem sfoukla tenhle, takovej... divnej. A přesto se mi docela líbí...
Jinak nějak nevím, čím začít. Vlastně se toho za dobu, co jsem tady nenapsala, odehrálo docela dost, ale vůbec nemám myšlenky, to tady rozepisovat nějak dopodrobna.
Tak v první řadě to byl asi maturitní ples. Když to tak v hlavě opakuju slovo za slovem, zní to bůh ví jak honosně, dělá se z toho událost a nevim co ještě.. a přitom... to žádnej zázrak nebyl... Nejspíš teda ne pro ty, který se nepotřebujou opíjet do delírií a podobně. Zkrátka - v jednu ráno už jsem ležela v posteli, zklamaná naprosto vším, i když to ze začátku vypadalo naprosto skvěle, s perfektní atmosférou a lidma. Ale po šerpování to prostě nějak upadlo, to zábavy jsem se nějak nutila, i když lidi kolem mě se bavili výborně... Nebyla jsem vlastně ani zašlapovat šerpu. Nebyla jsem si ani zatancovat. Ale co. Už je stejně po plesu, nic se vrátit nedá a já jsem se rozhodla, že se těmahle myšlenkama prostě už nebudu zaobírat. Protože ráno po plese jsem se vzbudila jak shnilá oteklá hruška s uřvanejma očima. Jediný co asi jde říct je, ať si nikdo nenechá zkazit ples svojí vlastní náladou, jako jsem to udělala já:)
Další věc je, že u nás ve škole se krade:D Jo, celkem sranda, až na to, že ta čórka je nejspíš, s 99% jistotou od nás ze třídy:) supr ne? Zjistit, že máte ve třídě zlodějku:) Bombastický zážitky máme, fakt. Lidi u nás už okradla celkem o částku 7.700,- a to se ještě kradlo i na chodbách, takže kdo ví, na kolik si vlastně slečinka přišla. ;) Máme tam každou chvíli policajty, teď v pátek zase, půjdeme všichni k výslechu, my už jsme v pátek po škole strávili asi tak hodinu v ředitelně s dvouma policajtama a jednou policistkou. (ten nejmladší bengoš, to vám řeknu ten byl libovoučkej♥___♥)
No, to je jedno, kdybych tohle měla rozepisovat, dalo by to možná tak 15 stran textu, než bych se vlastně dobrala k tomu, jak je to v současný době. So let's go on.
Absolutně se neučím na nic. Dnešní písemku z eka, jsem celou od shora až dolů opsala z brilantího taháku. Nepamatuju za poslední 2-3 měsíce písemnou práci, kterou bych se naučila a neopsala jí odněkud. :/ Přestala jsem číst maturtní četbu, 11 knížek mi ještě chybí. Možná 12. A nemůžu se dokopat. Začínám mít celkem oprávněný obavy, že nemám šanci dát praktickou. A že se na to úplně vyprdnu, jelikož ten můj přístup je total fatal na přesdržku a já nejsem sto s tím něco dělat. SAKRA!
Poslední dobou mě přepadaj dost divný myšlenky, všichni na mě tlačej svoje problémy, každej mluví pořád jenom o sobě. Dokolečka a mě z toho začíná asi hrabat. Pak je tu ještě pan Cinestar, z kterýho jsem taky pořádně na větvi, a to jsem ho ještě v životě neviděla. Jo, jsem debil debilní! Jen z fotek, dokonce už si mě přidal i na fb (*umírá blahem* ♥___♥) a já jsem jak husička hotová z nějakýho kluka, kterej fotí pro terranovu, má za přítelkyni dlouhonohou blondýnu a je přetěžce krásnej. Hrabe mi z toho. Dneska se mi zdálo, že mě vzal za jeden prst u ruky a já se v tom snu málem počůrala štěstím. Potřebuju asi někoho k sobě, protože už mi z toho vážně šibe. Když někam jdeme s holkama, ze tří stran se na mě valí jak měly krásnej víkend s tím svým přítelem, a jak támhleta dostala naušnice, a támhleta bla bla bla. A já sedim, jak pecka, v mobilu na ploše Billana a mlčim, protože k tomu nemám co říct. Když už se mi někdo líbí, je to buď zákonitě gay, a nebo má takovou přítelkyni jako Vojta:) Supr, ne?
Byli jsme na výborný akci v Baru, tam by se jeden adept dokonce i našel, ale co si myslíte? já pipka, než jsem se stihla dostatečně opít na to, abych za ním šla, tak on mezitím utek! :D Už si normálně jdu hodit lano a hotovo. Co se v poslední době děje za debilní věci, to vážně nechápu. Asi jsem divná. To mi bylo řečeno na plese člověkem, se kterým jsem se asi tak rok neviděla. To člověka fakt potěší, zvlášť když má takovou náladu, jako jsem zrovna měla já! Děkuju, odcházím!
Potřebuju se nějak vzpamatovat, dostat po hubě abych z hlavy vyhnala Vojtína a dostala tam maturitu. Beztak ho ani nikdy neuvidím, protože kdyby jo, tak to se mnou šlehne.
No nic. Budu končit. Potřebovala jsem jen někam vyventilovat tyhle věci... Protože mám pocit, že mi brzo praskne hlava.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 BAARRCCAA BAARRCCAA | Web | 25. ledna 2011 v 20:53 | Reagovat

TY KOZLICE!!! Ten design je úžasnej! Máte to se sájou u mě stejný, vždycky, když k vám přijdu a máte novej design - absolutně odpadávám s pusou otevřenou!♥♥♥
Situaci s maturitou naprosto chápu - mně to dokonce navíc ani nějak nepřipadá, že bych měla maturovat. Necítím se na to a ani se ještě nějak nepřipravuju. ve škole nám dávají záhul, žádná pauza ani po pololetí a mně to připadá tak ubohé, že na nějaké další domácí, maturitní přípravy mi moc chutí nezbejvá. Chybí mi asi .. já nevím.. 7 knih? A taky se mi moc nechce. Mám teď rozečtenýho Šťastnýho Jima a je to OHROMNÁ srajda. (pardon, ale to.. to se nedá jinak říct:D)
Jinak ten Vojta, ten je, to ti povím♥ Já teda moc na blonďáky nejsem, vlastně vůbec, ale todle se mi moc moc líbí. Perfektně by k tobě šel, takový dva klenotky:)) Chtěla bych ti ještě jednou říct, že na plese si vypadala nadpozemsky, moc ráda se na ty fotky stále dívám a vracím se k nim.
Já fakt nevím, jestli my todle vůbec plánujem ještě. Myslím, že u nás, na horalské odporné škole, maj v plánu asi hospodu a místo šerp pivní lístek.
Držím se vším palce, jsi úžasná a úžasný lidi všecko zvládnou. Už jen proto, že máš Sáju, Zachariášku, pejsky.. a samý dobrý lidi, co jsem stačila vypozorovat:*

2 Katusha Katusha | Web | 2. února 2011 v 20:13 | Reagovat

desing snad ani nebudu komentovat, jak jsem z něho nadšená! je prostě úžasně roztomile kouzelnej ^^

z tvého plesu jsem uuuplně nadšená, na ty fotky bych mohla koukat od rána do večera :D někdy se přistihnu, že na ně lezu nějak moc často :D sbírání inspirace přeciž! :D ty šatičky, botičky, prstýnky... bylas kočka ♥ (a ten bílej giga prsten je prostě nejvíc nejvíc dokonalej! a o kožíšku nemluvě! :D:D)

nocož, billas na tapetě je stylovej ♥ :D někdy se člověku zasteskne, to je fakt, ale představa výměny billase za někoho průměrnýho a obyčejnýho není moc lákavá :D

držím palečky, abys jak zlodějnicu (:D) tak hlavně školu a vůbec všechno okolo zvládla :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama