[nejaknevimjaknazvattitulek]

31. srpna 2012 v 20:26 | ♥T♥ |  Bla Bla Bla............... po dlooooouhé odmlce se ohlašuji s článkem, který sice vůbec nebyl v plánu, ale nedalo mi to a musím ho naspat už proto, aby měla ta moje lajlice samYce B.♥ radost! :D*

Popravdě, ani nevím jak začít. Prázdniny jsou strašně dlouhý a zároveň tak rychle utíkají, že nevím co zmínit jako první. Vlastně se žádná zásadní životní událost nestala ani neděje, ale abych nelhala, je fakt, že pár šoků jsem za poslední dobu taky dostala. Dobrých i špatných, ale to je asi ten život, že? :D

V pondělí večer jsem se vrátila z Bulharska, kde jsem byla s mojí babčou a 14-ti letou pubertální sestřenicí:D Ale nemůžu si stěžovat na nic, krom těch několika puberťáckých výlevů, ale měli jsme to všichni, takžee... :D Bylo to parádní, Primorsko jsme s babuš navštívily už po druhý a klíďo píďo bych se tam vydala i do třetice! Už to tam máme všecko prozkoumaný, víme přesně kam zajít, kde co koupit, co si dát k jídlu,... Paráda. Nehledě na to, že z Bulharska si vždycky přivezete úplně bomba věcičky, peněženkama počínaje, kosmetikou konče. V tomhle směru si Bulharsko nemůžu vynachválit. (Navíc ty ceny!! OMG! to aby si člověk vezl jeden prázdnej kufr navíc!)

Takže ve zkratce dovolená byla jednoduše parádní, jsem černá jak cigán :D ale asi se zblázním a vyškubu si vlasy, až se mi to opálení začne loupat!:/ Byli jsme tam dlouhých dní, cesta na letiště sice chvíli vypadala, že nikam ani neodletíme, když jsme zabloudili kdesi u Kolína… Ale nakonec vše dopadlo dobře a my jsme si to tam všecko náležitě užili:) Nechtělo se mi vůbec domů, kdyby to šlo, zůstanu tam ještě aspoň do konce září! Ale jinak co se Bulharska jako země týče, je to hnus, fakt. Navíc jsem se utvrdila v tom, že tvrzení "Seš blbej jak Bulhar" je naprosto pravdivý a ani jeden den z těch dlouhých 10ti jsem se nepřesvědčila o opaku. Fakt jsou to blbci s velkým B. :DD ale fakt je, že aspoň se člověk nenudí, no.

Nejlepší na celý dovolený jsou ty lidi. Říkám to pořád a pokaždý si nejvíc užiju ty exoty, co se objevujou na pláži, ve městě,… Kdybych tady měly vypsat všechny, nad kterýma mi zůstával rozum stát, nebo který mě bavili, asi by ten článek byl hodně moc dlouhej.. Ale nemůžu nezmínit pár perliček jako třeba farářku, Majora nebo slovenský drápalky, vopičky,…:D všecko to jsou různý lidi, který jsme tam potkávaly a každej z nich si vysloužil svou přezdívku. Tak třeba Major - to byla taková žena! Na tu fakt nikdy nezapomenu a nejvíc jsem tu paní miovala:D Byla totiž úplně superbombo :D Byla to bulharka, tak +- kolem padesátky, trochu narostlá se zvláštním účesem, měla takový černý mikádo vepředu s těma dlouhýma pejzama, no vypadalo to, jako kdybyste hodně chlupatýmu psovi pustili na prdel větrák:D a ta paní vypadala prostě strašně komicky. Byla taková narostlá, ale spíš v horní půlce těla, měla strašně širokej hrudník.. to tak, že nemohla dát ruce úplně k tělu, ale pořád jí šly tak jakoby šikmo, protože měla prostě moc širokej ten hrudník, teď k tomu všemu chodila strašně vzpřímeně a rázně..:D těma rukama máchala jak kdyby mašírovala ve vojenským průvodu… No byla jednoduše skvělá a vůbec nelituji, že jsem Majorovi věnovala právě jeden odstavec, ona si to zasloužila:D A abych nezapomněla ještě jednu perličku z pláže - bulharská Marfuša - tak 30 let, dva žlutoranžový culíčky na hlavě a strašně obludná:D foto jako důkaz dole. Včera jsme s Natál byly na golfu v Mariánských Lázních. Hosteskování pro Reifku je skvělá brigáda, občas jedeme a na finanční ohodnocení v poměru k množství odvedený práce si nelze stěžovat. Fakt je, že těch 600 km docela dost vyčerpalo a od rána na nohou taky není zrovna příjemný, ale jinak je to super příležitost jak si bez větší námahy něco přivydělat. Ve středu večer jsme jely do Prahy, dorazily jsme asi kolem půl 12 v noci a do 1 čekaly na holčinu, která měla jet s námi. U mě jsme přespaly a ráno ve 4 nás čekalo vstávání a cesta do ML. Měly jsme dorazit na 7, což se i díky navigaci, kterou jsme měly s sebou, podařilo. Večer nás čekalo dalších 300 km zpátky domů, musím ještě zdůraznit, že jsme naspaly asi tak 2 hodiny:/ Ovšem ten návrat, to bylo něco:D objevily jsme cd s písničkama minimálně 5 let starýma, takže s rádiem na plný pecky a pěveckým nasazením jsme úspěšně dojely:D nesmím zapomenou zdůraznit to, že Natymá můj veškerý obdiv, já bych to neuřídila.

Jinak co se mě samotné týče, je to nic moc. 5.9. mám zápočet z českých moderních dějin, ještě jsem se na to nepodívala, zítra nejpozději musím začít. Jsem nastydlá, ten přechod z Bulharskýho teplíčka do naší upršený republiky nenesu zrovna dobře. Ale to se zmákne. Neustále mě bombarduje jeden takovej případ, co jsem potakala v baru. Bože. Proč kluk, kterej je tak hezkej, musí bejt taky tak blbej??:/ je to prostě těžký najít muže, kterej by splňoval všecky moje požadavky. Ale víte co, já ho vlastně ani nějak usilovně nehledám. Prdim na to, kdo je potřebuje?

Dnešní unavenej den završila ještě jedna pro mě dost špatná zpráva. Asi jsem se nezmínila, ale plánovala jsem si pořídit kočku. Už jsem o tom přemýšlela delší dobu, dala jsem si dohromady pro a proti, navíc mi díky babiččiný Micině už i kočičí alergie zmizela. Po návratu z dovolený jsem očekávala narození Micininejch koťátek. Nepodařilo se. Nejspíš je potkal krutej osud, buď je roztrhali kocouři, nebo se chuděrky narodily už mrtvý. Ale co mě dodělalo, Micina včera umřela.:( Docela dost mě to mrzí, mám z toho divnou náladu. Byla to tak úžasná kočka. Krásná, měla prostě styl a úroveň… Miláček. Chytrá a nenažraná, když chtěla, byla mazel. Ale protože babička s dědou bydlej u hlavní silnice, je nejspíš pravděpodobný, že jí asi srazilo auto a umřela nejspíš na vnitřní zranění, který na ní nikdo nepoznal. Napadala na jednu packu a byla trochu jakoby "pokousaná", ale to jsme přisuzovali spíš tomu, že si chtěla ubránit svoje koťátka. No, bohužel. Je jí hrozná škoda… Byla úžasná. A protože babička už další zvíře nechce, moje šance na kočku se tímto taky snižuje na nulu.:/

Asi už to ukončím, tenhle článek je divnou směsicí všeho možnýho i nemožnýho. Ještě teda zmíním, že babičce plánuju pořídit k narozeninám varnou konvici, kterou si strašně dlouho přeje a i kvůli tomu jsem včera šla na brigádu.. Tak snad jí seženu někde za přijatelnou cenu..

Tímto teta končím, zdravím všechny kdo to četli a jeden speciální pozdrav posílám Barče♥ musíme si dát vědět, mám plány kotě!:))takže zdar a sílu, zvládejte školu, práci a prostě cokoliv děláte aa mějte se krásně.. :)
T.a fotky z jedný d-o-k-o-n-a-l-ý obuvi pořízený speciálně a jen pro Barču ;D
+ tady ještě úár fotek z tohohle léta :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 BAARRCCAA BAARRCCAA | Web | 7. října 2012 v 1:11 | Reagovat

PANEBOŽE NEEE! JAK JSEM TOHLE MOHLA OBJEVIT AŽ TEĎ?? ACH JO, JÁ TĚ TAK STRAŠNĚ MILUJU!!!♥ To byl jako úplně nejvíc kombovej článek, který pohladil mou duši (rozdrásanou momentálně literaturou 19. století), jak nejvíc to jde! Asi jsem umřela. Bože, to bylo kurňalabůžo.
Chci se konfrontovat a čumět na Horvátha.
Ty jo, s tou kočkou mě to strašně mrzí:/ sice je nesnáším, díky své mega alergii bych tě už nemohla nikdy vidět:DD aaa nelíběj se mi, ale todle se dít nemá. Zvířátka ubohý, ach jo:(((♥ asi to tak mělo být, lepší, než kdyby se teď sešitá a požvýkaná trápila. Beztak teď jede těžce tu nejlepší smetánku v kočičím nebíčku s nějakým sexy hexy Mouralem. Bobinka:*:')
Ty fotky mě šestkrát roztřískaly a.. božínku, dudliny bubliny. To je krása. Ty boty:(((( prosím tě, proč já tak strašně miluju boty:((( je to nádhera. Já bych je kurňa všecky čajzla a narvala je pod triko. Jsi úplně čiči mici, že jsi mi je vyfotila, fotky hned ukládám. Pro blaho srdce. ♥ Neee, znova musím říct, že jsou žůžo. Krásný. Úplně na mazlení. Ach jo, proč já tak strašně moc miluju glitrs flitrs. :(((
Strašně se mi stejská, Máňo. Teď jsem si psala do poznámek jakousi srágoru o škole, co nesmím zapomenout zrobit, a našla jsem tam tolik srandiček.. Ale masakrálních, málem jsem se z toho skutálela na podlahu ne. (Jako třeba: "No jo, Pavluš, běž si něco přeložit.. Běž si třeba přeložit, jak se anglicky řekne kurva, to seš totiž ty." :DDD Nejlepší telka je jedině s tebou:* Přála bych si tě vypůjčit každý den na Prostřeno+Ulici, případně Živě na jedničce, kdyby to ještě bylo:D:*)
Na muže se vyprdni, jsou to šulíni a to každej. Já se tady kochám tím fešákem, co tu máš na fotce a ... ooo. Kochat se stačí:D Má hezký plavky. Takový.. malý.
Úplně mě zabil ten popis lidí:D Po tom se mi taky stejská. Ty jsi rovněž jeden z nejlepších parťáků na todle.. Úplně bych si tě užila u mě ve škole, to by jelo:D
Prosímtě, šakalice lajlice, hoď tam jednu konfrontáci i pro tu Zachošku kokošku, že ji jako brutus šampus zdravím a ať je hodná, kráska jedna:* Doufám, že je na tebe Cyriláč posraňáč (a spol.) hodnej, jinak si tam na ně dojdu, to si napiš do diářku. Jsem ready. Kdykoliv.
Ach jo. Napsala jsem asi tisíckrát ach jo, ale zas mě to strašně dojalo. Nemám tě ráda, za to, jak si super:D A jak se mé srdéčko kvůli tobě souží. ACH JO. :DD Jsi šakalice. Budu se těšit alespoň vzpomínkou pouhou, na tebe a vlasy tvé, které uchvátily mne.. a lepší už nenajdu.
MILUJU TĚ, RICHARDE. ♥♥♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama