[what-i-need-tonight]

6. listopadu 2012 v 23:54 | ♥T♥ |  Bla Bla Bla
achjo. já bych tak chtěla mít obrovskej pytel a do něj nacpat všecky lidi, který miluju. nosila bych je furt sebou a vždycky bych si je vytáhla z toho pytle, když bych potřebovala. je to docela jednoduchý. byli by furt se mnou a prostě by to bylo kombo džambo. jo. to bych chtěla.

dnešní den ani nevím jak pojmenovat. Nemáte někdy pocit, že přejde takovej den, u kterýho si nejste jistý, jestli je fakt nebo se Vám to jen zdá? To mám dneska přesně. Sice se jako nic moc zvláštního neděje, ale je to takový jak v oparu. Trošku neuvěřitelný. Ten den strašně rychle utek, stalo se tolik věcí během pár hodin, kolik jsem roho stihla a tak vůbec. Mužové jsou tak moc divný stvoření. Asi je nechápu. Už jsem si občas myslela, že je chápu a vim jak na ně, ale zas se mi zdá, že jsem úplně mimo mísu. :D
Nemůže mi někdo vysvětlit mužský mozky? To je fakt hlavolam, kterej podle mě lidstvo nikdy nevyřeší. Holky to maj jednoduchý. V hlavičkách máme muže, stýlečky, papáníčko, botičky, kabelky, nějaký ty drby a tak víme přece!:D Ale co ti mužové? Já teda vůbec jako nechápu, co se jim v těch makovičkách odehrává. Buďto jsou tak moc primitivní, že to naše holčičí geny nějak nechápou, a nebo naopak musí bejt jejich mozek tak moc propracovanej a vymyšlenej, že to zas nemůžem pochopit my holky. Ale druhá varianta se mi zdá dost nepravděpodobná. :D
Nooo. Škola je děs běs. Docela zatahuju. Ale jako nee schválně. Takový ty řednášky bláá blá, nic novýho pod sluncem. Ale i tak. Štve mě to. Měla jsem našlápnuto jako pilnej student.
Ale tak jééžiš. Svět přece nestojí a nepadá na tom, že Haňáč nešla párkrát do školy, noaco.
Jo. Taky jsem potkala v Colore Marka Ztracenýho noaco. Ale měl na krku "palestinu". To je věc, na kterou jsem alergická asi jako na ponožky v sandálech. OMG. Tak strašně mě to odpuzuje, že i kdyby to měl na sobě Kaulitz tak to prachsprostě odsoudím. Pak jsem taky dneska potkala tu hééérečku co hraje v obchoďáku. Viděla jsem jí asi jenom jednou, takže ani nevím jak se jmenuje, jen vím, že byla oblečená jak hastroš. Ale měla krásnýho psa. Jeden bodík připisuju.
Číšník v Colore mě asi docela bere. Minule jsem vylila džus na stůl! :D Měl ze mě radost. Já z něj taky. NAPSAL MI HASIČ- Jsem z toho úplně hotová. Přemýšlela jsem nad tím, že kdybych se fakt někdy samoznítila, chtěla bych, aby mě uhasil on.:D Nikoho jinýho nechci.
Praha je trapná jen tak mimochodem. Jsou tady pořád trapnější a hloupější lidi. A navíc se začínající zimou se rozjelo i TOTÁLNÍ MÓDNÍ PEKLO. Musim se hlídat a držet ze všech sil, abych to nefotila, když nějaký hastrmany potkávám denně c metru/tramvaji. Ale držím se statečně. Říkám si, že by mi praskla čočka u foťáku.
Tím bych asi tak ukončila dnešní článek. Chtěla jsem toho říct asi víc, ale nejspíš jsem tu půlku věcí, co jsem nezmínila, už zapomněla, takže až si na ně vzpomenu, tak napíšu další článek. :D
Jo a docela mám radost, že si v poslední době najdu na ten můj zkomírající blog trochu času. Vůbec mi neva, že sem nikdo nechodí, já to prostě jen potřebuju někam uložit ty moje myšlenky vyplašený pošahaný.
Ok. Konec zvonec milí zlatí. Složila bych na závěr nějakou báseň, ale zrovna mě nic nenapadá. Možná tak "Ach, nebe!"

:DD


Jooo, už jsem si vzpomněla na věc, kvůli který jsem tenhle článek celej psala!:D Měla jsem z toho totální infarkt miokardu, když jsem se to dozvěděla. Pozor. Dlouhá pauza.________________________-DANIEL POWTER VYDAL NOVÝ CÉDÉČKO!!! ♥___♥ zabiju se štěstím a radostí, zapálim si hlavu a začnu běhat dokola!!:D Když jsem to zjistila minulej čtvrtek asi o půl druhý ráno, tak jsem normálně začala bulet jako fakan a vůbec to nešlo zastavit. Takovej nával štěstí a radosti jsem snad naposledy zažila na koncertě Tokio Hotelíčku. Och. Ani nedokážu popsat, jak já toho muže miluju. Zbožňuju, uctívám, obdivuju a vynáším do oblak. Už jsme spolu 7 let a je to jak kdyby to bylo včera!♥
Nikdy ho v mým srdci nikdo neřekonal. I když to zní fakt divně, tak ani Tokio Hotelíčkové ne. On byl vždycky úplně zažranej hluboko vevnitř. A já už jsem fakt ani nedoufala, že kdy něco dalšího vydá. Přestala jsem to sledovat, když se ani neobjevovaly termíny koncertů. A pak. Jednou v noci jsem měla náladu na to, pustit si Bad Day a byjely mi na youtube nový písničky?! PROSIM?? O__O Byla sem mrtvá. A doteďka jsem z toho úplně na větvi, protože to je snad to nejleší cd, který kdy stvořil. A navíc jak ted vypadá?! Zabijte mě, nebo si ho jdu ukrást do pytle a odnesu si ho do Libně. Bude mi zpívat v koupelně.
On je prostě♥♥♥ nemám na to slova. Totální srdeční záležitost a udělalo mi to tak obrovitanananááánskou radost, jako už dlouho nic :) Doporučuju si to poslechnout/stáhnout, komu se aspoň trochu líbí. MILUJU TO!!!!

To už je fakt vše. :DDD Nashle!♥

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama