[ I will wait for love to fly to me and teach me how to fly]

26. listopadu 2014 v 12:34 | ♥T♥ |  Ostatní
"proto říkají takové věci...že jim někdo zlomil srdce nebo možná nikoho nikdy dostatečně nemilovali..."
V zásadě se nic nezměnilo. Je to pořád on. Jenom ta klec kolem něj je nějak víc zlatá...

Tak, tady jsem. Sedím ve své posteli a píšu o lásce. Vedle mě je můj anglický buldok Pumba - velká láska v mém životě. Když jsem byl požádán, abych napsal něco o lásce, hned jsem souhlasil, ale teď si myslím… co já k*urva vím o lásce?!
Myslím si, že jsem to chtěl udělat, protože od doby, co si pamatuju, jsem v ni věřil! Věřím v lásku a nic než lásku. V ten velký druh lásky, ohromující, úplně mimo kontrolu, mimořádnou, v ten druh lásky "všechno pro tebe udělám".

Proč v to věřím? Nevím, nemám tušení. Jediné, co vím, že věřím.
Od doby, kdy jsem byl malý kluk, který seděl ve svém pokoji v domě rodičů v malé vesničce s 800 duší jménem Loitsche ve východním Německu, kde jsem vyrůstal, jsem se užíral přemýšlením o velkých městech, zpívání, být na pódiu a nalezením své velké lásky. Moje dvojče Tom této části nikdy nerozuměl. Úplně na to sral.

Moji přátelé si ze mě občas dělají legraci a téměř každý, koho znám, si myslí, že mám pohádkovou představu o lásce a neustále mi říkají, že to není jako ve filmech - že jsem příliš romantický a že tohle všechno je jen moje fantazie. Říkají: "V reálném životě funguje láska jinak!"
Lidé si myslí, že jsem tak naivní, protože mi nikdo neublížil, a já si zas myslím to, že jim někdo ublížil příliš hodně. Proto říkají takové věci. Že jim někdo zlomil srdce nebo možná nikoho nikdy dostatečně nemilovali, a proto se jich nemůže týkat to, o čem já mluvím.

Legrační na tom je, že já jsem asi ten, komu bylo ublíženo nejvíc ze všech těchto lidí dohromady. Zlomený, kompletně zničený, nejhorší druh žalu, jaký si umíte představit. Horší, než jsem si myslel, že by se mi mohl stát. Zklamaný, podváděný, využívaný. Tohle říkám bez vyprávění celého příběhu, samozřejmě, ale chci, aby lidé věděli, že takové věci se dějí také mně - těm, kteří se zdají být "pokrytí zlatem."
I když se stále snažím léčit, mám pocit, že pořád věřím - což je dobrá věc. Stále věřím v to kouzlo, ve velkou celoživotní lásku. Potká to i mě? Nevím. Jednou jsem si myslel, že jsem ji už našel, takže možná ne…ale doufám, protože naděje je to, co nás všechny přiměje pokračovat a pevně věřím, že láska je vše, pro co tady jsme! Žádný jiný důvod. Jen láska!

Lidé rádi kategorizují a všechno označují. Co je méně nebezpečné; to je bezpečnější. Obzvlášť v průmyslu, ve kterém jsem. Mám pocit, že lidi štve, když nevědí, jestli je v mojí posteli žena nebo muž. To je důvod, proč dostávám "gay otázky" už od mých 13 let, kdy jsem začal poskytovat rozhovory. Vždycky jsem se divil…proč na tom vůbec záleží? Myslel jsem, že jsem tady, abych pro lidi zpíval a vystupoval?

Nikdy jsem neměl pocit, že bych někomu dlužil nějaké odpovědi a pobavuje mě, že z toho dělají takový velkou věc. V mém světě to není tak černobílé, a myslím si, že skutečná otázka by měla znít: Proč se na to ptáme? Proč na tom vůbec záleží? Proč potřebujeme nálepky? Nemůžeme prostě žít?
Nikdo neví, co se stane v příští minutě, v příští vteřině. Kdo ví, do koho narazím. Možná jen hodlám potkat někoho, kdo navždy změní můj život, a pokud se to stane, opravdu záleží na tom, jakého bude pohlaví? Jen vím, že láska je jedna krásná věc, kterou nemůžeme ovládat. Nemáme na ní žádnou moc. Nevíme, odkud pochází, a nikdy nevíme, kdy nás zasáhne, a to je krása toho všeho.

Takže si myslím, že budu čekat a uvidím… Doufám, že najdu tu magickou lásku, tu, která léčí, co bylo zlomené a dává mi křídla.

Moje jediná rada je: Milujte toho, koho milovat chcete a kdo vám lásku oplácí. Život je příliš krátký.

Ale zase, co já k*rva vím!

zdroj: tokio-hotel-de.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 S. S. | Web | 26. listopadu 2014 v 12:59 | Reagovat

Přesně tohle jsem potřebovala. Potřebovala jsem to slyšet od něj. A jsem pyšná na to, že zrovna ON to napsal.

2 BAARRCCAA BAARRCCAA | Web | 1. prosince 2014 v 22:19 | Reagovat

3 BAARRCCAA BAARRCCAA | Web | 21. března 2015 v 13:14 | Reagovat

mám tě moc rád :*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama