[...let's just smile and see what's gonna happen]

6. listopadu 2014 v 14:21 | ♥Hany♥ |  Bla Bla Bla
"what goes around comes back around"
"Karma = čin, zákon příčiny a následky ve smyslu lidských činů, které mají zpětné důsledky na jedince."
jinými slovy:
"To, co dáváš se Ti vrátí." "Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá." "Chovej se k ostatním tak, jak chceš aby se chovali oni k Tobě."

Věřím v dobré skutky a pomoc druhým. Věřím, že když člověk dělá dobré věci, budou se mu potom dobré věci dít také. Dřív to tak asi nebylo. Ale teď chci.

Nikdy jsem nebyla zrovna vzorným příkladem. Udělala jsem několik věcí, na který nejsem a nikdy na ně nebudu pyšná, přesto bych je nevzala zpátky. Dostala jsem, co jsem dala a nebylo to hezký. Ale uvědomuju si, že už tohle nikdy dělat nechci, je pro mě důležitý mít sama před sebou čistý svědomí. Možná, někdy potřebujete najít něco nebo někoho, kdo Vás nasměruje správně, aniž by o tom věděl. Jsou lidi, kteří mají na svoje okolí dobrý vliv, a kteří nás dokážou posunout dál a správným směrem. Mám takových pár a je to pocit, který bych nevyměnila za nic na světě. A takový lidi nikdy, nikdy nesmíte opustit a už vůbec jim ublížit.Není to o tom, že věřit na Karmu nebo cokoliv jinýho něco znamená. Je to o tom, pochopit to. :) Když to člověk pochopí, najednou je všechno tak nějak...snažší.♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama